Графік выязных прыёмаў грамадзян кіраўніцтвам Гродзенскага філіяла

Графік прыёму грамадзян і правядзення сустрэч кіраўнікоў у структурных падраздзяленнях Гродзенскага філіяла РУП «Белтэлекам» з працоўнымі калектывамі па пытаннях паляпшэння стану работы з грамадзянамі (згодна з планам мерапрыемстваў РУП "Белтэлекам" па рэалізацыі Дырэктывы Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 27 снежня 2006 года № 2 «Аб мерах па далейшай дэбюракратызацыі дзяржаўнага апарату») на 1 квартал 2023 года

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку службовай асобы, якую займае пасаду

Дата і час прыёму

Месца правядзення

1.

Мацвееў Віктар Уладзіміравіч,

дырэктар

28.02.2023

11:00 – 13:00

Ваўкавыскі занальны вузел электрасувязі

2.

Сянчыла Аляксандр Іванавіч,

намеснік дырэктара па тэхнічных пытаннях 

21.02.2023

11:00 – 13:00

Іўеўскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

3.

Гузень Сяргей Мікалаевіч,

намеснік дырэктара па пытаннях будаўніцтва

24.02.2023

11:00 – 13:00

Лідскі занальны вузел электрасувязі

4.

Андрэеў Алег Уладзіміравіч,

намеснік дырэктара па кадрах, бяспекі і рэжыму

17.02.2023

11:00 – 13:00

Ашмянскі ўчастак электрасувязі

Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

5.

Рудомін Анатоль Мікалаевіч,

начальнік Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

06.02.2023

10:00 - 12:00

Мастоўскі ўчастак электрасувязі

Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

6.

Рудомін Анатоль Мікалаевіч,

начальнік Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

20.02.2023

10:00 - 12:00

Зэльвенскі ўчастак электрасувязі

Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

7.

Босько Юрый Іванавіч,

начальнік Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

26.01.2023

11:00 – 13:00

Свіслацкі ўчастак электрасувязі

Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

8.

Босько Юрый Іванавіч,

начальнік Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

24.03.2023

11:00 – 13:00

Бераставіцкі ўчастак электрасувязі

Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

9.

Комінч Валерый Іванавіч,

начальнік Лідскага занальнага вузла электрасувязі

17.01.2023

14:00 - 16:00

Воранаўскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

10.

Комінч Валерый Іванавіч,

начальнік Лідскага занальнага вузла электрасувязі

21.02.2023

14:00 - 16:00

Іўеўскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

11.

Комінч Валерый Іванавіч,

начальнік Лідскага занальнага вузла электрасувязі

21.03.2023

14:00 - 16:00

Шчучынскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

12.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч,

начальнік Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

28.02.2023

11:00 - 13:00

Дзятлаўскі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

13.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч,

начальнік Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

16.02.2023

11:00 - 13:00

Карэліцкі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

14.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч,

начальнік Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

16.02.2023

14:00 - 16:00

Навагрудскі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

15.

Нікадон Аляксандр Станіслававіч,

начальнік Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

21.01.2023

10:00 – 12:00

Астравецкі ўчастак электрасувязі

Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

16.

Нікадон Аляксандр Станіслававіч,

начальнік Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

28.02.2023

10:00 – 12:00

Ашмянскі ўчастак электрасувязі

Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі