Графік выязных прыёмаў грамадзян кіраўніцтвам Гродзенскага філіяла | Beltelecom

Графік выязных прыёмаў грамадзян кіраўніцтвам Гродзенскага філіяла

Графік прыёму грамадзян і правядзення сустрэч кіраўнікоў у структурных падраздзяленнях Гродзенскага філіяла РУП «Белтэлекам» з працоўнымі калектывамі па пытаннях паляпшэння стану работы з грамадзянамі (згодна з планам мерапрыемстваў РУП "Белтэлекам" па рэалізацыі Дырэктывы Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 27 снежня 2006 года № 2 "Аб мерах па далейшай дэбюракратызацыі дзяржаўнага апарата») на 4 квартал 2018 года

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку службовай асобы, займаемая пасада

Дата і час прыёму

Месца правядзення

1.

Мацвееў Віктар Уладзіміравіч,

дырэктар

23.11.2018

11:00 – 13:00

Навагрудскі участак электрасувязі Слонимского занальнага вузла

электрасувязі

2.

Сенчыла Аляксандр Іванавіч,

галоўны інжынер

31.10.2018

11:00 – 13:00

Зэльвенскі

ўчастак электрасувязі Ваўкавыскага занальнага вузла

электрасувязі

3.

Гузень Сяргей Мікалаевіч,

намеснік дырэктара

06.12.2018

11:00 – 13:00

Воранаўскі

ўчастак электрасувязі Лідскага

занальнага вузла

электрасувязі

4.

Рудомін Анатоль Мікалаевіч

начальнік Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

13.11.2018

10:00 – 12:00

Мастоўскі ўчастак электрасувязі Ваўкавыскага

занальнага вузла

электрасувязі

5.

Рудомін Анатоль Мікалаевіч

начальнік Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

27.11.2018

10:00 – 12:00

Зэльвенскі ўчастак электрасувязі Ваўкавыскага

занальнага вузла

электрасувязі

6.

Чэрэпко Аляксандр Васільевіч

начальнік Гродзенскага

занальнага вузла электрасувязі

25.10.2018

11:00 – 13:00

Свіслацкі ўчастак электрасувязі Гродзенскага

занальнага вузла

электрасувязі

7.

Чэрэпко Аляксандр Васільевіч

начальнік Гродзенскага

занальнага вузла электрасувязі

22.11.2018

11:00 – 13:00

Берастовіцкі ўчастак электрасувязі Гродзенскага

занальнага вузла

электрасувязі

8.

Комінч Валерый Іванавіч

начальнік Лідскага занальнага

вузла электрасувязі

22.10.2018

14:00 - 16:00

Іўеўскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла

9.

Комінч Валерый Іванавіч

начальнік Лідскага занальнага

вузла электрасувязі

27.11.2018

14:00 - 16:00

Воранаўскі ўчастак электрасувязі Лідскага

занальнага вузла

электрасувязі

10.

Комінч Валерый Іванавіч

начальнік Лідскага занальнага

вузла электрасувязі

19.12.2018

14:00 - 16:00

Шчучынскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

11.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч

начальнік Слонімскага занальнага

вузла электрасувязі

12.10.2018

11:00 – 13:00

Навагрудскі ўчастак электрасувязі

Слонімскага

занальнага вузла

электрасувязі

 

12.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч

начальнік Слонімскага занальнага

вузла электрасувязі

16.11.2018

10:00 - 12:00

Дзятлаўскі ўчастак электрасувязі Слонімскага

занальнага вузла

электрасувязі

13.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч

начальнік Слонімскага занальнага

вузла электрасувязі

14.12.2018

11:00 – 13:00

Карэліцкі ўчастак электрасувязі

Слонімскага

занальнага вузла

электрасувязі

14.

Нікадон Аляксандр Станіслававіч

начальнік Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

14.11.2018

11:00 – 13:00

Ашмянскі ўчастак электрасувязі

Смаргонскага занальнага вузла

электрасувязі

15.

Нікадон Аляксандр Станіслававіч

начальнік Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

05.12.2018

11:00 – 13:00

Астаравецкі ўчастак электрасувязі

Смаргонскага занальнага вузла

электрасувязі